Kordovský

volejte

ostatní škůdci

blog

non-stop

jsme specialisté na škůdce

731-573-893

hubení škůdců

deratizace

hubení mravenců

hubení švábů

hubení štěnic

sdílet stránku:

hledáte pomoc?

pomůžeme vám

s hubením švábů.

Zavolejte nám:

731-573-893

Nebo kontaktuje naše specialisty

na hubení škůdců s Vašimi dotazy:

Domů » Hubení švábů » Vajíčka švábů

Vajíčka švábů

Samičky tvoří ochranné obaly pro svá vajíčka, známé jako ootéky. Ootéky obsahují shluk vajíček, při vytvoření jsou obklopeny proteinovou látkou, která postupně tvrdne v silné, ochranné pouzdro. Některé druhy švábů klade své ootéky ihned po vytvoření, jiní ho přenášejí na svém těle, až do chvíle kdy budou připraveny k vylíhnutí.

 

Ootéka švába amerického je tmavě hnědé barvy s průměrnou velikostí 8 mm. Jedna samice může za svůj život vytvořit 6 – 90 ooték. Jedna obsahuje přibližně 15 vajíček, ze kterých se během 24 a 38 dnů vylíhnou nový jedinci.

 

Ootéka švába hnědopruhého je světle černo hnědé barvy s průměrnou velikostí 5 mm. Samice může za svůj život vytvořit až 20 ooték. Jedna obsahuje přibližně 10-18 vajíček. Po vylíhnutí dosáhnou dospělosti během tří až šesti měsícu.

 

Šváb obecný tvoří tmavě červeno hnědé ootéky s průměrnou velikostí 8-10 mm. Jedna samice vyprodukuje jedno až 18 ooték za svůj život. Jedna obsahuje přibližně 16 vajec. Vývoj z nymfy po dospělého jedince trvá přibližně 600 dnů v závislosti na prostředí, ve kterém žijí.

 

Ootéka Rusa domácího má hnědou barvu a dosahuje velikosti kolem 6 – 9 mm. Samičky nosí svou ootéku na těle, dokud vejíčka nejsou připraveny k vylíhnutí. Jedna ootéka může obsahovat až 50 vajec. Narození jedinci dosáhnout dospělosti v průměru za 103 dnů. Vzhledem k velkému počtu vajíček a rychlému vývoji, se jejich populace dokáže šířit velice rychle.

 

Pokud se domníváte, že jste objevili doma šváby nebo známky jejich výskytu, kontaktujte specialisty na hubení švábů – HUBENÍ ŠKŮDCŮ KORDOVSKÝ

 

 

Došlo k chybě na serveru.

Formulář byl přijat.

Odesílání formuláře...

CO O NÁS ŘÍKAJÍ NAŠI KLIENTI

hubení švábů v těchto oblastech:

JSME PROFESIONÁLOVÉ

PRAHA 4 - centrála

PRAHA

KLADNO

ŘÍČANY

MLADÁ BOLESLAV

BRANDÝS n. L.

STARÁ BOLESLAV

Praha 4 - Centrála, Dále působíme po celém území Prahy, Kladno, Brandýs n. Labem - Stará Boleslav, Říčany, Střední Čechy, Východní Čechy

KRALUPY n. VLTAVOU

STŘEDNÍ ČECHY

VÝCHODNÍ ČECHY

Naší odbornost dokládá členství v sdružení pracovníků DDD a především členství firmy v mezinárodní organizaci CEPA

Jsme členy sdružení pracovníků DDD - deratizace, dezinsekce, dezifekce
Hubení Škůdců - Jsme členy mezinárodní orhanizace CEPA

Naším hlavním partnerem je

Magistrát hlavního města Prahy