Kordovský

volejte

deratizace

hubení mravenců

hubení švábů

ostatní škůdci

blog

non-stop

jsme specialisté na škůdce

731-573-893

hubení škůdců

hubení štěnic

sdílet stránku:

Domů » Hubení mravenců » Mravenci v domě

hledáte pomoc?

pomůžeme vám              s hubením mravenců.

Zavolejte nám:

731-573-893

Nebo kontaktuje naše specialisty

na hubení škůdců s Vašimi dotazy:

Mravenci v domě

Výskyt mravenců uvnitř vašeho domu či bytu může být jen sezónní nebo celoroční problém. Mohou stavět hnízda v blízkém okolí vašeho domova či přímo uvnitř konstrukce zdí. Jejich přítomnost bývá dosti nepříjemná, když hledají potravu např. na kuchyňském pultě. Jakmile jednou objeví zdroj potravy, jsou k ní nadále lákány pomocí feromonů, sbírají ji a odnášejí do hnízda. Nejčastějším mravencem, který se neodbytně usazuje v domácnostech, je mravenec Faraón.

 

Jakmile majitel bytu či správce objektu objeví nebo zjistí výskyt mravenců v objektu, neměl by zanedbat riziko rozšíření a včasným zásahem profesionální firmy zajistit odbornou likvidaci výskytu mravenců.

 

Stejně jako u ostatních škůdců zajišťujeme odborné hubení mravenců v rámci SYSTÉMU PRAVIDELNÉ OCHRANY PROTI ŠKŮDCŮM.

Součástí úspěšného hubení mravenců by mělo být:

Podstatnou stránkou je správné určení – identifikace škůdce, protože druhů mravenců je značné množství. Různé druhy mravenců mají rozdílné chování, zvyky apod. Je podstatné znát a vědět, kde hledat a nalézt jejich cesty a hnízda, co mravenci mají rádi a co nemají a jakou metodu použít pro nejefektivnější hubení.

Minimalizovat vlhkost v příslušných prostorech, kterou nutně potřebují, aby přežili. Opravit např. netěsnící vodovodní odpad. Zamezit usazování vody při dešti kolem objektu či svést vodu z okapu dále od objektu.

Udržovat čistotu. Nezanechávat zbytky jídla v kuchyni nebo na podlaze, kolem odpadů atd. Nenechávejte přes noc špinavé nádobí ve dřezu. Pravidelně vyprazdňujte odpadkové nádoby. Uschovávejte potraviny, které jsou atraktivní pro mravence v uzavíratelných nádobách nebo v ledničce.  To samé platí, pokud připravujete či jíte na zahradě.

Při odhalení přístupové cesty, zamezit pokud to půjde vniknutí do objektu, např. utěsnit díry.  Nenechávejte věci, odpad či poražené dřeviny v blízkosti vašeho domova, ty mohou poskytovat ochranu a vlhkosti mravenčí kolonii.

Po použití profesionálních přípravků mějte na paměti:

Nestříkejte na lezoucí mravence komerčně dostupné postřiky. Zpravidla jsou účinné jen na lezoucí hmyz. Vyvolají v kolonii stav ohrožení a dojde k rozšíření do dalších prostor. Účinné a efektivní hubení mravenců závisí na odstranění královny a jejích dělnic. Toho jde docílit jedině s profesionální technikou a přípravky vyvinutými speciálně pro určitý druh mravenců. Profesionální insekticidní nástrahy lákají mravence na svůj obsah. Mravenci takto nalezenou potravu i s účinnou látkou zanesou do hnízda a předají královně. Ta ji pozře a celá kolonie postupně vymírá.  Tímto způsobem se spolehlivě dosáhne úplného vyhubení mravenců v zasaženém objektu.

Pokud jste doma nebo v objektu objevili výskyt mravenců Farao, kontaktujte profesionály v hubení mravenců – HUBENÍ ŠKŮDCŮ KORDOVSKÝ

POSKYTUJEME SYSTÉM PRAVIDELNÉ OCHRANY PROTI ŠKŮDCŮM

Provádíme pravidelnou ochranou deratizaci, dezinsekci a dezinfekci v rámci jedné smlouvy. Ochráníme vaše objekty před hlodavci, štěnicemi, šváby a jinými škůdci.

VÍCE INFORMACÍ

VÍCE INFORMACÍ

VÍCE INFORMACÍ

hubení mravenců v těchto oblastech:

JSME PROFESIONÁLOVÉ

PRAHA 4 - centrála

PRAHA

KLADNO

ŘÍČANY

MLADÁ BOLESLAV

BRANDÝS n. L.

STARÁ BOLESLAV

Praha 4 - Centrála, Dále působíme po celém území Prahy, Kladno, Brandýs n. Labem - Stará Boleslav, Říčany, Střední Čechy, Východní Čechy

KRALUPY n. VLTAVOU

STŘEDNÍ ČECHY

VÝCHODNÍ ČECHY

Naší odbornost dokládá členství v sdružení pracovníků DDD a především členství firmy v mezinárodní organizaci CEPA

Jsme členy sdružení pracovníků DDD - deratizace, dezinsekce, dezifekce
Hubení Škůdců - Jsme členy mezinárodní orhanizace CEPA

Naším hlavním partnerem je

Magistrát hlavního města Prahy

chyba

odesláno

odesílám