Kordovský

volejte

deratizace

hubení mravenců

hubení švábů

ostatní škůdci

blog

non-stop

jsme specialisté na škůdce

731-573-893

hubení škůdců

hubení štěnic

sdílet stránku:

Domů » Deratizace

RATRUS RATTUS

RATUS NORVEGIUS

MUS MUSCULUS

dERATIZACE,

HLODAVCI A fakta

Hubení hlodavců – deratizace, je výzva pro každého profesionála. Díky jejich stylu života, vyvinutého společenského chování a inteligenci představují hlodavci závažnou hrozbu pro Vás objekt nebo domov. Pokud potřebujete využít deratizačních služeb, jste zde správně.  Zde jsou informace, které byste chtěli znát.

Tenký ocas, stejně dlouhý jako tělo nebo delší. Dospělec 7-10 cm dlouhé tělo. Výborně šplhá po výškách, vyskočí do výšky až 30cm. Všežravec, hromadí svoje zásoby. Venku se ukrývají v norách nebo v hromadách listí. Uvnitř se ukrývají nad stropy a půdních prostorech, ve skladištích a  přilehlých prostorech. Myš má vyvinutý sluch a komunikuje s ostatními myší zvuky o frekvenci, která občas člověku připomíná pištění.

Tlustý ocas, kratší než tělo. Dospělec 22 - 30 cm dlouhé tělo. Výborně hrabou, plavou a šplhají po výškách. Hromadí svoje zásoby. Potkani žijí v úzkém spojení s lidmi. Potřebují denně pít, a proto se vyskytuje v blízkosti vodního zdroje. Žijí v okolí obydlí, ve sklepech, skladech, obchodech, kanalizaci a smetištích. Na farmách mohou obývat stodoly, sýpky, chovatelské budovy. Potkani jsou všežravci, aktivní od soumraku kdy začnou vyhledávat potravu a vodu.

Ocas tenký, delší než tělo. Dospělec 14-23 cm dlouhé tělo. Výborně šplhá a skáče, zřídkakdy plave a hrabe nory. V ČR se vyskytuje jen v povodí Labe. Hromadí svoje zásoby. Dávají přednost v potravě ovoci, ořechům a zrní. Krysy se vyskytují často na lodích a v přístavech, skladech a farmách pro dobytek. Často vstupují do objektů ze střechy nebo z přístupů blízko venkovních inženýrských sítí. Ukrývají se ve vyšších patrech, půdách a stropech.

Co byste měli vědět

MYŠ DOMÁCÍ

POTKAN

KRYSA

POSKYTUJEME SYSTÉM PRAVIDELNÉ OCHRANY PROTI ŠKŮDCŮM

Provádíme pravidelnou ochranou deratizaci, dezinsekci a dezinfekci v rámci jedné smlouvy. Ochráníme vaše objekty před hlodavci, štěnicemi, šváby a jinými škůdci.

VÍCE INFORMACÍ

VÍCE INFORMACÍ

VÍCE INFORMACÍ

deratizace dle zákona

koho všeho se týká povinnost provádět deratizaci?

hledáte pomoc?

pomůžeme vám

deratizací.

Zavolejte nám:

731-573-893

Nebo kontaktuje naše specialisty

na hubení škůdců s Vašimi dotazy:

provádíme dearatizaci v těchto oblastech:

JSME PROFESIONÁLOVÉ

PRAHA 4 - centrála

PRAHA

KLADNO

ŘÍČANY

MLADÁ BOLESLAV

BRANDÝS n. L.

STARÁ BOLESLAV

Praha 4 - Centrála, Dále působíme po celém území Prahy, Kladno, Brandýs n. Labem - Stará Boleslav, Říčany, Střední Čechy, Východní Čechy

KRALUPY n. VLTAVOU

STŘEDNÍ ČECHY

VÝCHODNÍ ČECHY

Naší odbornost dokládá členství v sdružení pracovníků DDD a především členství firmy v mezinárodní organizaci CEPA

Jsme členy sdružení pracovníků DDD - deratizace, dezinsekce, dezifekce
Hubení Škůdců - Jsme členy mezinárodní orhanizace CEPA

Naším hlavním partnerem je

Magistrát hlavního města Prahy

Došlo k chybě na serveru.

Formulář byl přijat.

Odesílání formuláře...